Ga direct naar:
 
Laatste Nieuws

tell-a-friend Tell a Friend A A A
1 2 3 4 5 

Zac dames1-OZC dames 2 gespeeld op 29-04-2012 uitslag 5-1

Dames,

 

Een trots gevoel heb ik overgehouden aan afgelopen zaterdag, eerst de uitslag van Nieuwleusen horen en dan gaan voor zo’n mooie overwinning.

Ik vind dat wij als team na enkele zware teleurstellingen, denk aan WHC thuis, Lemele uit, ons uitstekend hebben hersteld, we hebben lol in het voetballen, we balen als we naar de kant moeten wegens een blessure, we vechten met zijn allen en we juichen weer na ieder doelpunt. Een tijdje was dit niet meer het geval, echter we zijn er weer,

A.s. zaterdag vechten wij voor onze laatste kans tegen Nieuwleusen, maar eerst moesten we maar even zien te winnen tegen OZC,

 

Met de wind in de rug gingen wij de rust in met een 1-0 voorsprong, welke verdient was echter niet zonder slag of stoot voorbij was gegaan. Janiek en Mayke geblesseerd van het veld, waarbij Janiek zelfs foto’s liet maken in het ziekenhuis, gelukkig alleen een zware kneuzing.

 

Na de rust gingen wij beter voetballen en na enkele zeer mooie doelpunten waar bij ik het niet kon laten om een Kirsten te feliciteren met een wonderschoon doelpunt. Wat niet inhoud dat de andere doelpunten

Van minder kwaliteit waren, echter zij was met dit doelpunt het geen ik graag zie en wat jullie deze wedstrijd hebben laten zien, inzet en doorzettingsvermogen.

Dat we deze wedstrijd hebben gewonnen met 5-1 betekend dat wij nog steeds niet kansloos zijn voor het kampioenschap. Hierbij is van belang dat wij zaterdag winnen van Nieuwleusen.

Ik wil Diana en Naomi graag bedanken dat zij deze wedstrijd ons team aanvulden, waarbij Naomi niet werd ingezet, wij hadden dit ook nadrukkelijk besproken en daarom wil ik ook Gert en Bob bedanken dat

zij op deze wijze de coördinatie voor de dames hebben overgenomen.

 

Dames 1, maar ook Dames 2 (voor de aanvulling bij blessures) bedankt voor jullie inzet.

Groet,

Martin

Nieuwsarchief